Royal Ascot Deň 3: Stradivaris zúril v treťom zlatom pohári za sebou, Foundov syn vyhral Chesham

Tretie popoludnie Royal Ascot Racing sa konalo na trati, ktorá bola oficiálne klasifikovaná ako daždivá, no ani to Stradivariusovi nezabránilo pokračovať v hre o prvú skupinu Zlatého pohára.Vyhral po tretíkrát.Pod tréningom Johna Gosdena (John Gosden) dosiahol Frankie Dettori (Stradivarius) na koni Frankieho Dettoriho (Stradivarius) svoje štvrté víťazstvo v kariére na Kráľovskej konferencii, v roku 2017 vyhral Queen Vase.
Šesťročný konský dostih „Ocean Star“ vyhral so Sagarrom Triple Gold Cup (1975, 1976, 1977) a iba štyrikrát strelec Yeats (2006, 2007, 2008, 2009, 2010) vyhral dva a pol míle. .Zostaňte na ďalšie predstavenia.
Väčšinu z 2 1/2 míle cesty, Dettori, ktorý jazdil v polovici cesty, otočil svoj Stradivarius na štvortaktovú prechádzku do posledného úseku.Stradivarius bol na začiatku priamych pretekov plný sebadôvery.Okamžite zareagoval na záverečné kolo, ktoré Dettori nabádal k účasti a vyhral šampionát o 10 úderov.
Tieto čísla podporujú fotografie v ohromujúcom výkone Stradivarius, ktorý viedol k tretiemu víťazstvu Zlatého pohára za sebou.Napriek pomalému terénu Stradivaris stále vykazoval obvyklú akceleračnú schopnosť.V posledných troch drakoch bol maratón dokončený za 39,93 sekundy a maximálna rýchlosť v poslednom drakovi bola 35,3 mph.Naproti tomu ďalšia najlepšia cesta Nayef má za sebou 42,50 sekundy cez posledné tri zákruty a prejde cieľovou čiarou rýchlosťou 30,8 mph.
Gorsdon povedal: „Chcem tým povedať, že Sagarro trénoval môj dobrý priateľ Francois Boutin a trénoval ho Lester Piquet (Lester Piggott)."Pamätám si, že som sledoval všetky jeho preteky.On je jedna vec.Yeats je fenomén.Spomeňte si, že kôň je všetko v tejto zátvorke.Sme veľmi hrdí na to, že sme vyhrali tri preteky., To je skvelé pre majiteľa chovateľa Bjorna Nielsena (Bjorn Nielsen).Je zanietený pre svoj chov a chov.Tvrdo pracoval na chove šampiónov Derby, ale má veľmi dobrého koňa Golden Cup.Pre neho to pre neho a pre nás veľmi uspokojí - škoda, že tu dnes nemôže byť.
DeTori, ktorý teraz vyhral Zlatý pohár osemkrát (Lester Piggott má rekord vyhrať Zlatý pohár s 11 ľuďmi), povedal: Mám obavy z dažďa.Často sa hovorí o koni Martyn Meade [technik], to je znepokojujúca záležitosť, naozaj ma prekvapil, pretože naozaj prešiel maslom ako horúci nôž.Všetkých som nechal kryť týmito štyrmi ľuďmi a potom som bol prekvapený, že ma nikto nemôže vyzvať.Či zdvihneš alebo nie, vždy je to hrozná chvíľa až po značku Furlong, ale dokázal to a natiahol sa 10 stôp.“
Stradivariusova zručnosť je vynikajúca, pretože sa stal tretím koňom v histórii, ktorý vyhral iba zlatý hetrik!#RoyalAscot pic.twitter.com/ytlfPfWp9c
V prvých pretekoch dňa vyhrali Highland Chiefs 10-metrovú prekážkovú dráhu Golden Gates a vyhrali prvé kráľovské majstrovstvá pre džokeja Rossu Ryana.Od obnovenia hry 1. júna je to zároveň prvý úspech tréningového partnerstva Royal Ascot, ktoré povolila BHA, pričom Paul a Oliver Cole sa zaoberali Highland Chiefs.Paul Cole bol výlučne zodpovedný za tréningovú licenciu a vychoval 21 víťazov Royal Ascot.
V súvislosti so skutočnosťou, že teraz zdieľa licenciu so svojím otcom Paulom, Oliver povedal: „Ako sa výraz vyvíja, ak nie je zničený, prečo ho opravovať?Máme niekoľko dobrých koní a máme šťastie, že ich máme.
“Bohužiaľ, môj otec sa dnes zúčastnil na pohrebe svojho najlepšieho priateľa v [Ben Lee], a preto neprišiel.Dnes som mu povedal, že si myslím, že vyhráme šampionát v Ascote."
Džokej James Doyle získal tento týždeň už tretí majstrovský titul.Brilantne poslal do svojho srdca horského anjela vycvičeného Rogerom Varianom, aby sa pohodlne zúčastnil dňa.Druhá hra bola Wolferton Stakes (Wolferton Stakes) s viac ako 10 furlongmi.
O svojom doterajšom týždni Doyle povedal: „Musíte si to užiť.Je zrejmé, že je to iné ako to, čo sme robili.Včera večer som pozeral záznam a všetko sa zdalo byť tichšie.Víťaz jazdy sa snažil veci uskutočniť.Je skvelé byť živý!Bohužiaľ, nie som Frankie, ale je skvelé tu stáť!“
Nezabudnuteľný zážitok z Royal Ascot si užil džokej Jim Crowley.Po prebiehajúcej bitke získal Molatham dres G3 od egyptského panovníka.7 Furlong, polovičná dĺžka, zaznamenal piateho víťaza týždňa.Pre trénera Rogera Variana (Roger Varian) je to dvojnásobný bonus.Ako všetci štyria najlepší šampióni Crowley tento týždeň, Molatham vlastní Hamdan Al Maktoum a Crowley bol vymenovaný za džokeja.
Crowley povedal: "Mám šesť víťazov v Royal Ascot.""Aj keď nemám žiadne sťažnosti.Keď ste džokej, zúčastňujete sa stretnutia, takže je skvelé získať päť.Mám veľké šťastie, že môžem jazdiť na takom skvelom koni a robiť také veľké cvičenie.“
Vo štvrtom preteku dňa vyhral Royal Blood vypísanú Chesham Grand Prix: víťaz víťazného oblúka (2016), šampión Stallion Cup (2015) a prvý poník objavený milionárom Vstúpil do kruhu, kde vyhral Royal Ascot s víťazom 2 1/2 dĺžky.Battleground je 2-ročný syn vojnového zajatca.Jazdil na ňom Ryan Moore a stal sa jazdcom trénera Aidana O'Briena.
O'Brien povedal: „Bojové pole je vzrušujúci kôň.Môže ním byť ktokoľvek."„Môže byť členom júlovej schôdze alebo členom národného záujmu.Myslím si, že zostane v dobrej kondícii., Možno jeho cesta dosiahne míľu.Zistilo sa, že prešiel pol míle, no bol pred bojovou líniou, čo malo veľký vplyv na rýchlosť.